Çardak OSB Meslek Yüksekokulumuzu kazanan öğrencilerimizi tebrik ederiz. Okulumuzda kazanan öğrencilerimiz için yeterli kapasitede yurt odamız bulunmaktadır. Kayıt için gelecek öğrencilerimiz 0258 296 30 56 nolu numarayı MYO ve yurt olanakları için bilgi alabilirler.
Üniversitemize yerleşen öğrencilerin (Elektronik) e-kayıt işlemleri 19-21 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.
Elektronik Kayıt İşlemleri; Yerleşen adaylar e-devlet şifreleri ile https://www.turkiye.gov.tr adresine giriş yaparak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı alanından kayıt işlemlerini yapabileceklerdir. Kayıt ekranına girmeniz yeterli olmayıp, E-kayıt ekranında “Kaydınız Yapılmıştır” vb. ibareyi görünceye kadar işleme devam edip, kayıt işleminizi sonuçlandırarak çıktı almanız gerekmektedir. Kayıt işlemini sonuçlandırmayan öğrencinin e-kayıt işlemi geçerli sayılmaz. Kayıt işlemi tamamladıktan sonra, Elektronik Kayıt Belgesi ve Öğrenci Belgesi e-devlet sisteminden alınabilmektedir. E-kayıt yaptıran öğrencilerin ayrıca kayıt için Üniversitemize gelip kayıt yaptırmasına gerek yoktur.
Ancak e-kayıt yaptıramayan öğrenciler, 19-23 Ağustos 2019 tarihleri arasındaki belirlenen günde Üniversitemiz Rektörlük Binası giriş katında bulunan kayıt bürolarında kesin kayıtlarını yaptırabileceklerdir. (Kayıt için gerekli evraklar : ( http://www.pau.edu.tr/…/2019-2020-egitim-ogretim-yili-unive… )
Kayıt yaptıran tüm öğrencilerin; 19-23 Ağustos 2019 tarihleri arasında sistem üzerinden ilk kayıt anketini (ilk kayıt anketi linki…. tıklayınız)doldurmaları zorunludur. İlk kayıt anketi doldurulmadan ders kaydı yapılamaz. 09-15 Eylül 2019 tarihleri arasında sistem üzerinden ders kayıt işlemlerini yapmaları gerekmektedir.
http://www.pau.edu.tr/cardakmyo

There are no comments yet.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).