15 Temmuz’u unutmayacak, unutturmayacağız diyen Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk ”15 Temmuz karanlık gecede hainlere karşı doğan bir güneştir. Yüce milletimiz ve Kahraman Çardak’lımız o gecede destansı bir kahramanlık örneği sunarak iradesine sahip çıkmıştır. Millet iradesine yapılan bu saldırıyı canları pahasına püskürtmeyi başaran Kahraman Çardak’lımız ve milletimiz tüm dünyaya Türk’ün gücünü göstermiştir. Türk ulusunun; Vatan, millet, bayrak, devlet söz konusu olduğunda hiçbir gücün durduramayacağı bir güce sahip olduğunu tüm dünya gördü o gece. Çardak Belediyesi olarak o geceyi tüm vatandaşlarımızın nasıl gördüklerini, nasıl kaleme alacaklarını görmek adına yarışma düzenliyoruz.’’ ifadelerinde bulundu.
15 Temmuz 2018’de ödülleri takdim edilecek yarışmanın çalışmaları en geç 10 Temmuz 2018 mesai bitimine kadar Çardak Belediyesi’ne teslim edilmesi gerekiyor.
Yarışma resim ve şiir olmak üzere iki kategoriden oluşacak. Yarışmaya, 15 Temmuz gecesi yaşananlar, darbe girişimine karşı verilen mücadele ve girişimin arkasında bıraktığı izleri anlatan resim ve şiirler kabul edilecek.
Başvurularınızı Belediyemize ve mail adresimize yapabilirsiniz.Yarışmaya katılım  Denizli İl geneli olarak sınırlıdır.
cardakbel.020@gmail.com
ÖDÜLLERİMİZ
1.Yarım Altın
2.Çeyrek Altın
3.Gram Altın
#15temmuzunutmaunutturma
#15temmuzunutmadıkunutmayacağız

There are no comments yet.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).